O R E B I Ć, C R O A T I A

O R E B I Ć,  wzroku i dekoracji półwyspu Pelješac znajduje się w południowo-zachodniej części u stóp wzgórza Sv. Ilija (961 m) od Dubrovnik 100 km. Ten słoneczny, tętniące życiem miasto jest domem słynnego byłego kapitana żeglarzy, którzy w XVII i XVIII wieku opłynął cały świat, dotarła do najdalszych zakątków świata. Z podróży do rodzinnego miasteczka przyniósł najbardziej egzotyczne okazy Orebic z różnych roślin, których aromaty i dzisiaj pieścić swoje ciało i duszę tych, którzy znajdują się w Orebic, tworząc złudzenie nich egzotyczny regionów morskich. O tym słynnych marynarzy i ich niesamowite wyczyny mówi po nienagannie urządzone i utrzymane muzeum, znajduje się w systemie klasztor Franciszkanów (+1.470-ty). Przechowywane w skarbcu klasztoru wykazuje bezcennej wartości.Plateau przed klasztorem oferuje imponujący i niezapomniany widok na wyspę Korčula i okolicznych wysp..

Orebic oferuje czyste środowisko, nietknięta przyroda z stuletnich sosen, cyprysów, agawy i kwiatów, długiej, piaszczystej plaży oraz wielu małych zatoczek z krystalicznie czystą wodą morską..

Orebic jest stare miasto z nowoczesnym wyposażeniem w hotelach, szpitalach, premii urzędach pocztowych, bankach, supermarketach, określonych rynkach awaryjnych, Śródziemnomorska urządzonych restauracji, dyskotek. Jednym słowem, idealny do relaksu i zabawy, dzieci i całych rodzin.

Położenie geograficzne daje gościom możliwość wycieczek do słynnych atrakcji: Dubrownik, Split, Korcula, Ston, Mljet, Hvar i Brac.

Kanały Korcula jest jedną z najbardziej idealne miejsce do uprawiania sportów wodnych: żeglarstwo, narciarstwo, wędkarstwo i łowiectwo. Jest też nowoczesna marina, w samym sercu miasta.